Wrocław - Zajęcia dodatkowe

Wrocławski Klub Anima kieruje swoją ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Oferujemy kursy językowe dla dzieci.

Fabryka Pomysłów i Zabawy to miejsce, w którym przez 7 dni w tygodniu produkuje się najwyższej jakości rozrywkę i naukę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia i urodziny w MILUDACH to znakomity sposób na zorganizowanie czasu wolnego Twojego Dziecka.

„Pociąg do Bajeczki" to dziecięca księgarnia i niezwykła sala zabaw dla dzieci.

Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS

Zapewniamy:

- autorski program zajęć, opiekę doświadczonych instruktorów
- wszystkie niezbędne materiały i narzędzia
- wspaniałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę

Zajęcia prowadzone są na zasadzie doskonałej stymulującej zabawy, wpływającej na: rozwój zdolności manualnych, ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz spostrzegawczości i pomysłowości przy projektowaniu kompozycji przestrzennej. Zapoznając uczestników z dziedziną ceramiki, staramy się pobudzać w nich radość z tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych.

Przedmioty wykonane w pracowni, podczas zajęć, doskonale pełnią rolę użytkową
i dekoracyjną w domu, świetnie spełniają także rolę prezentów.

Glina jest materiałem, który fantastycznie rozwija zdolności plastyczne, rozbudza wrażliwość artystyczną i zapał twórczy. Praca z gliną uczy kreatywności, cierpliwości, organizacji, planowania a także odpowiedzialności za wykonaną rzecz, ale przede wszystkim stanowi wspaniałą zabawę, dlatego też szczególnie zachęcamy rodziców do posyłania dzieci na zajęcia ceramiczne.

Na zajęciach w Glinolandii wykorzystujemy profesjonalne materiały, odpowiednie narzędzia oraz wypalamy wykonane prace w piecu ceramicznym. Stworzone podczas zajęć dzieła, po wypale w piecu, stają się własnością ich autora.

tel.

tel. kom. 698 643 379

tel. kom. 500 729 469

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.glinolandia.pl

adres: ul. Strzegomska 216 (wejście od strony osiedla)

54-432 Wrocław

Jednym z głównych założeń Centrum Edukacyjnego "Technoludek" jest stworzenie warunków dla najmłodszych dzieci do zdobywania wiedzy poprzez zabawę i interakcję rówieśniczą.

Inspiracją do założenia Akademii Młodego Kucharza była obserwacja dzieci, które uwielbiają zabawy w kuchni i bardzo często garną się do pomocy podczas gotowania.

Fabryka Pomysłów i Zabawy to miejsce, gdzie codziennie produkujemy najwyższej jakości rozrywkę i edukację dla najmłodszych i nie tylko.

Sauna Infrared