Tychy - Przedszkola i żłobki

Nasze przedszkole usytuowane jest w centrum miasta – na osiedlu „C”, przy ulicy Cyganerii 33, oddzielone budynkami mieszkalnymi od ruchliwych ulic - Al. Niepodległości i Gen. Grota-Roweckiego.

Wieloletnia, sumienna działalność naszej placówki oraz duża staranność w zapewnianiu jak najlepszej opieki przedszkolakom powoduje, że corocznie do naszego przedszkola uczęszczają dzieci nie tylko z najbliższej okolicy, ale również z innych osiedli, niejednokrotnie daleko położonych. Takie usytuowanie placówki w centralnym punkcie miasta, jest bardzo dogodne dla rodziców, pozwala bowiem na łatwy i szybki dojazd z różnych okolic, nie tylko samochodem, ale również miejskimi środkami lokomocji.

tel. 32 227 38 56

tel. kom.

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.p14tychy.edupage.org

adres: ul. Cyganerii 33,

43-100 Tychy

Przedszkole proponuje:właściwe warunki rozwoju dzieci, miłą atmosferę , odpowiednie programy dydaktyczne zatwierdzone przez MEN oraz programy autorskie zatwierdzone przez Radę Pedagogiczną:"Przedszkolak w świecie teatru", "Harmonia w muzyce kluczem do równowagi emocjonalnym", „Kocham przyrodę” , "Mały przedszkolak w wielkim świecie cz.I -Unia Europejska oraz program innowacyjny "Zabawy z komputerem", udział dzieci w życiu środowiska m.in. w Miejskiej Spartakiadzie Przedszkolaków, Jasełkach w Teatrze Małym i w Kościele Parafialnym, w Prezentacjach Artystycznych Przedszkolaków, Przedszkolaków Domami Kultury na terenie miasta, Szkołą Podstawową nr 4 w Tychach, Biblioteką Miejską, czeste wycieczki.

tel.  32 216 95 22

tel. kom.

e-mail: 

www.pp25.zlecenie.com

adres: ul. Przejazdowa 8,

43-100 Tychy

Troskliwie wspomagamy naturalny rozwój dziecka w oparciu o przyjazne dzieciom hasło: "dziecko nie musi robić co chce, ale musi chcieć tego co robi".

tel. 32 329 82 07

tel. kom.

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.jakumamytychy.republika.pl

adres: ul. Szarotek 29,

43-100 Tychy

 

Przedszkole zlokalizowane jest na osiedlu „Karolina” przy ul. Konecznego 1. Mieści się w skrzydle dwupiętrowego budynku Szkoły Podstawowej nr 37. Przedszkole jest dwukondygnacyjne, sale są wielofunkcyjne, duże, jasne, wysokie, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, dobrze wyposażone i estetyczne. Placówka posiada ogród, w którym znajdują się dwie piaskownice oraz sprzęt rekreacyjno-sportowy.

tel. 32 219 54 86

tel. kom.

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.przedszkolenr6.tychy.pl

adres: ul. Konecznego 1,

43-100 Tychy

Zlokalizowane jest na osiedlu "Olga" przy ul. Elizy Orzeszkowej 56 w Tychach. Mieści się w wolnostojącym nowoczesnym, dużym, jednopiętrowym budynku. W roku 2007 dokonano jego modernizacji: docieplono ściany oraz wymieniono wszystkie okna.

Sale zabaw są wielofunkcyjne, jasne, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, dobrze wyposażone i estetyczne. Teren wokół przedszkola jest spokojny, odległy od hałasu miejskiego i zakładów przemysłowych. Placówka położona jest wśród terenów zielonych osiedla.

tel. 32 217 67 26

tel. kom.

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.przedszkole5.tychy.pl

adres: ul. Orzeszkowej 56,

43-100 Tychy

 

Sauna Infrared