Gdańsk Miejsca przyjazne rodzinie

Gdańsk Miejsca przyjazne rodzinie

Szalona jazda na wrotkach lub rolkach przy dźwiękach energetycznej muzyki, niezależnie od pogody to wspaniały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu dla całej rodziny.

Jest takie miejsce na Gdańskiej Starówce, gdzie dorośli na chwilę stają się dziećmi, a dzieci odkrywają słodkie tajemnice. 

Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem?

Restauracja dla Dzieci

Centrum Hewelianum zajmuje się popularyzacją nauki organizując interaktywne i multimedialne wystawy w nowoczesny sposób pokazujące inne oblicza nauki!

Zatrać się w Krainie Miodem Płynącej, odkryj Skarb Leśniczego i zrelaksuj się na Baraniej Łące razem z gronem przyjaciół w jedynej takiej restauracji w Sopocie :).

Menu dla milusińskich, krzesełka dla niemowląt, kącik dla dzieci, kredki, malowanki, wjazd z wózkiem bez problemu, miejsce do przewijania niemowląt

Najlepsza restauracja rybna w Gdańsku.

Malinowy Ogród to nie tylko wyśmienite dania z karty,to także profesjonalny catering oraz szereg ciekawych propozycji takich jak piątkowe bufety z koncertami,sobotnie koncerty na tarasie,wieczorki taneczne,niedzielne brunche rodzinne i wiele innych.

Rodzinne wyjście do Galerii Starych Zabawek to sentymentalna podróż do czasów gdy komputery i telefony komórkowe można było zobaczyć jedynie w filmach science fiction amerykańskiej produkcji.

Miejski Teatr MINIATURA to jeden z najstarszych teatrów w Polsce – od początków jego działalności na Wybrzeżu minęło około 60 lat!

Wyprawa do oliwskiego ZOO to doskonały pomysł na rodzinny spacer i spotkanie z przyrodą.

Aquapark Sopot to miejsce, do którego bez trudu odciągniesz swoją pociechę od telewizora i komputera, a przy tym spędzisz czas aktywnie w gronie rodziny.

Zapraszamy do klimatycznego lokalu oferującego niezapomniane wrażenia kulinarne.

Lodziarnia

Powstała w 1962 roku Lodziarnia Miś oferuje lody produkowane wg niezmienionej od 50ciu lat unikalnej receptury bazującej na najwyższej jakości naturalnych składnikach.

Zupełnie nowe i wyjątkowe miejsce w Sopocie.

Zapraszamy na pyszne naleśniki w wielu odsłonach smakowych, sałatki, gorącą kawę i ciasto, świeżo wyciskane soki, koktajle owocowe i inne smakołyki.

Z przyjemnością oddajemy do państwa dyspozycji nasze miejsce ze smakiem.

Zapraszamy do uroczego miejsca na Starym Mieście w Gdańsku.

Sala zabaw dla dzieci.

tel. 58 552 58 00

tel. kom. 514 460 888

e-mail:

www.kids-play.com.pl

adres: ul. Spacerowa 48

Gdańsk

Miejsca przyjazne rodzinie

Sauna Infrared