Szczecin Języki obce

Szczecin Języki obce

Język angielski i język niemiecki dla dzieci

Akademia Pinocchio prowadzi kursy językowe oraz rozwojowe dla dzieci od 1,5 r.ż., warsztaty w dni wolne od zajęć w szkole, półkolonie, urodziny dla dzieci oraz mini-przedszkole.

Nauczamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Im wcześniej dziecko zacznie obcować z językiem - tym lepiej!

Talking Kids jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych.

Szkoła Języków Obcych dla Dzieci MAŁA LINGUAw Szczecinie zaprasza na kursy:

Naukę języka angielskiego rozpoczynamy już w okresie niemowlęcym (od 6 miesięcy), wdrażając jako jedyni w Szczecinie i okolicach program autorski Musical Babies - zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat z opiekunem.

Zapraszam serdecznie Wasze pociechy do szkoły języka angielskiego dla najmłodszych dzieci „LOLLIPOP” 

Uczymy nowoczesnymi metodami konwersacyjnymi dostosowanymi do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o materiały i opracowania filologów i metodyków z uniwerytetów w Oxfordzie i Cambridge.

Kursy językowe dla dzieci

Kolorowa, wyłożona dywanami sala pełna jest zabawek i pluszaków.

W nauczaniu języków obcych Profi-Lingua posługuje się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.

Sposób nauczania dzieci zdecydowanie różni się od nauczania dorosłych.

Uczymy wszystkie grupy wiekowe - dzieci, młodzież, dorosłych.

Zapraszamy na kursy języka angielskiego dzieci od 1 do 9 lat.

 Ucząc najmłodsze dzieci (w wieku przedszkolnym) łączymy zabawę językową z zabawą ruchową, zgodnie z zasadą "Uczyć bawiąc".

Jezyki obce

Sauna Infrared