Lublin - Języki obce

Lublin - Języki obce

Dla dzieci w wieku od 6-7 lat, od tego roku szkolnego, mamy do zaoferowania autorski program nauczania na bazie podręcznika Direct Kids - First Touch of English (Pierwszy dotyk angielskiego).

TALKING KIDS jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci z młodszych klas szkół podstawowych.

Direct Kids Effect to oparty na metodzie bezpośredniej system nauki dla uczniów szkoły podstawowej.

Kurs Prime Kids prowadzony jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych.

Zarówno materiał nauczania, jak i stosowane metody dydaktyczne uwzględniają wymogi i walory specyfiki psychicznej ich wieku.

W naszej szkole szczególną opieką otaczamy najmłodszych Uczniów, wśród których są nawet 4 i 5-latki.

Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell, krainy mieszczącej się w innym wymiarze, w kosmosie…

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do autorskiej szkoły językowej w dzielnicy Szerokie.

Prowadzimy pełne zabawy i atrakcji kursy językowe dla dzieci w wieku 4-12 lat z języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego.

Szkoła językowa Hello Kids to jedna z nielicznych szkół w Polsce, która powstała z myślą o nauczaniu wyłącznie dzieci.

Dzieci w szkole Happy English uczą się w małych, przyjaznych grupach.

Zajęcia dla uczniów klasy pierwszej, zerówki i przedszkolaków (wiek do 8 lat) dostosowane do ich potrzeby ruchu i zabawy, możliwości skupienia uwagi oraz sprawności manualnych.

Rozwój dzieci jest bardzo dynamiczny. Ważne jest by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników, będących na tym samym poziomie znajomości języka angielskiego.

Indywidualne zajęcia z jednym, stałym nauczycielem w środowisku domowym, które dziecko zna i gdzie czuje się bezpiecznie, pozwalają na osiągnięcie szybszych rezultatów bez skrępowania towarzyszącego pracy w większej grupie.

Od 2003 roku uczymy języków romańskich: hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i portugalskiego.

Proponujemy dziesięć kursów języka angielskiego dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.

Kursy językowe dla dzieci 3-6 letnich

Angielski dla dzieci i młodzieży jest podstawą oferty Szkoły Avalon Junior.

Przyjazna, domowa atmosfera kameralnej szkoły zapewni Państwa dziecku komfortowe warunki do nauki języka obcego już od najmłodszych lat.

Nauka odbywa się w formie zabawy.

Kursy dla najmłodszych Słuchaczy COLUMBUS kierują się nieco innymi prawami niż pozostałe kursy.

Jezyki obce

Sauna Infrared